Wystawcy

HandicraftByOrebus

HandicraftByOrebus - logo

Nazwa firmy: HandicraftByOrebus

Strona internetowa: www.handicraftbyorebus.com

E-mail: biuro@orebustravel.pl

Media społecznościowe:

Co robimy, kim jesteśmy?

-TWORZYMY Z PASJĄ-

Naszą pasją jest oglądanie świata… świata kolorowego, różnorodnego, inspirującego… zwiedzamy bliskie i odległe zakątki naszego pięknego globu…. podczas tych podróży szukamy inspiracji, pomysłów na nowe projekty, zapamiętujemy kolory… robimy „zdjęcia” w naszej głowie różnych elementów kultury, ciekawych materiałów, aplikacji, rozwiązań…. ta obserwacja przekłada się na nasze pomysły. Pomysły, które mają pomóc nam stworzyć rzeczy praktyczne, ale bardzo ciekawe w formie, kolorowe aby tą naszą codzienność widzieć w innym świetle, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju….

-WYBIERAMY NIEPOWTARZALNOŚĆ-

Niepowtarzalność to coś takiego co gwarantuje indywidualność. Nasze projekty są wykonywane przeważnie w pojedynczych egzemplarzach, nie ma dwóch identycznych rzeczy, tym sposobem każdy nasz klient może czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Projekty są inspirowane chwilą, podróżą, emocjami… kolory są dobierane zgodnie z poczuciem naszej estetyki, widzeniem otaczającego nas świata.

-DBAMY O TRADYCJĘ-

Sztuka rękodzieła jeszcze kilka lat temu była przekazywana z pokolenia na pokolenia. Teraz już to po mału zanika…. a szkoda. My same jesteśmy uczennicami naszych babć…. Moja mama, ja a za chwilę mam nadzieje, że moje córki wkroczą w ten świat z nowymi pomysłami. Z wiekiem sztuka dziewiarska też przechodziła renesans… pojawiały się nowe wzory, pomysły, rodzaje włóczek i sposoby rzemieślnicze na tworzenie ciekawych projektów.

-CENA ZA NASZĄ PRACĘ-

Rękodzieło nie jest drogie. Rękodzieło to luksus wykonany ręcznie. Każdy luksus ma równą do niego cenę. Rękodzieło jest tworzone z pasji i zamiłowania. Każda praca kosztuje i nie oczekujmy, że rękodzielnik będzie pracował i sprzedawał swoje wyroby w cenach takich samych jak produkty wykonywane seryjnie ze sklepów sieciowych. Każdy wyrób rękodzielnika jest jedyny w swoim rodzaju, nie ma dwóch takich samych egzemplarzy.

HandicraftByOrebus - Grafika

HandicraftByOrebus - Oferta

Galeria