Wystawcy

miwoodo

tn_logo

Nazwa firmy: miwoodo

Strona internetowa: www.miwoodo.pl

E-mail: kontakt@stolarniakartek.pl

Media społecznościowe:

Co robimy, kim jesteśmy?

Tworzymy z pasją drewniane kartki okolicznościowe, drewniane plakaty i nie tylko.
Projekt @miwoodo (czyt. miłudo) powstał z miłości do drewna, aby nadać prostym gestom życzliwości oryginalną formę i trwałość. Tak, aby zachować dobrą energię... na dłużej!

Trzon marki #miłudo to my, młode małżeństwo z Wrocławia z ekipą dwóch małych łobuziaków.

Nasze drewniane produkty tworzymy tak, aby były nietuzinkowe, sprzeciwiające się kiczowi, dodające życiu pozytywności i piękna. Nasze projekty to oryginalne, odręcznie wykonane rysunki, które są drukowane na drewnie, dzięki czemu mogą przetrwać dłużej.

Technologia AR, którą wykorzystujemy w produktach #miłudo pozwala przekazać i zobaczyć więcej. To właśnie dzięki niej możesz dołączyć do kartki swój film z życzeniami i w unikalny sposób zaskoczyć i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego.

Tworzymy dla wszystkich, którzy chcą budować relacje i dzielić się dobrem. Dla klientów indywidualnych i klientów biznesowych. Chcemy, aby każdy kto do nas trafi czuł się zaopiekowany, czuł, że jest dla nas ważny, że wychodzimy naprzeciw jego potrzebom, aby odnalazł w nas wartości dobra, relacji, zaufania, trwałości i równowagi z naturą.

2214-2-6

Galeria