Wystawcy

Nimal

logo

Nazwa firmy: Nimal

Strona internetowa: nimalstore.com

E-mail: info@nimalstore.com

Media społecznościowe:

Co robimy, kim jesteśmy?

Nimal powstało w Warszawie z połączenia pomysłów, gustów, chęci i zapału dwóch dziewczyn o wspólnej pasji. Proces twórczy, zarówno w odniesieniu do marki, jak i produktów, oparty był na obserwacji naszych często rozbieżnych potrzeb i upodobań, które inspirowały nas do podejmowania rozmów i kompromisów. To waśnie one były kluczem do stworzenia produktów prawdziwie uniwersalnych.

W świat dzisiejszej mody, szybkiej, ogólnodostępnej i wielokrotnie przytłaczającej, wchodzimy tworząc balans, jako element przypominający o tym, co ważne – ponadczasowość, jakość, trwałość i, co najważniejsze – tożsamość. Tworzymy produkty o Tobie, dla Ciebie i tu nasza narracja się kończy. Definicję nadajesz im Ty.

Proces powstawania produktów Nimal odbywa się pod naszym codziennym nadzorem w lokalnym zakładzie kaletniczym. Każdy z nich wykonywany jest ręcznie, z najwyższej jakości włoskiej skóry, z ogromną dbałością o najmniejsze detale i każdy zastosowany w nich element.

Proces produkcji Nimal opiera się na wydajnym dysponowaniu materiałami tak, aby ilość odpadów ograniczona była do minimum oraz idei lean manufacturing, dzięki której nakład i tempo powstawania produktów odpowiadają realnej liczbie zamówień. Ogranicza to nie tylko generowanie odpadów, ale także emisję CO2 związaną z transportem i przechowywaniem dużych stanów magazynowych.

NIMAL_KAMPANIA-17-768x1024

Galeria